Chcela by som vám dnes ukázať kaviareň, ktorú absolútne milujem. Chodím tam vždy pravidelne, keď idem do školy, keďže v tomto meste študujem. Je veľmi malá, nenápadná, no za to výborná! Nájdete ju v meste Partizánske v ich kultúrnom dome na námestí. Hovorím… nenápadná. Volá sa Kultury Caffee.

Ponúkajú všetko! Od skvelých raňajok, cez kávy a čaje až po najnovšie vychytávky. A práve jednu vám chcem dnes predstaviť. Jedná sa o selfieccino. Možno ste o ňom už počuli. Robia ho už takmer všade ako niečo nové, no nikde nie je farebné! Práve len tu v Partizánskom je farebné a to ako prvé na Slovensku. Všetko je jedlé, nebojte sa. A ako to funguje? Vy im pošlete fotku na ich mail a oni vám ju dajú na kávičku. Funguje to iba ak si dávate kapučíno, z toho aj ten názov. Ak nemáte možnosť im fotku poslať, tak vás vedia aj na mieste odfotiť. Čo je super! A chutí to výborne! Pena je skutočne hustá, takže sa vám to nerozplynie po prvej ochutnávke. A koľko stojí? Stojí iba 2,50. Toľko dáte aj za normálnu kávu. Pritom v iných mestách to veľmi predražujú. Tak čo, skočíte aj vy na selfieccino?

A čo kaviareň? Kaviareň samotná je veľmi maličká, je zložená z dvoch miestností. Máte na výber aj dezerty, aj množstvo káv. Určite tu ale nenecháte milióny. Ceny sú parádne aj pre mňa študenta, takže v pohode. Vždy majú aktuálnu výzdobu. Majú málo stolov, no vzhľadom na priestory je to tak akurát. A v lete sa dá ísť aj von! Tam sme boli aj my! Vonku sa dá aj fajčiť.

 

Personál je veľmi milý, vždy rád pomôže a odpovie vám aj na drobnosti ohľadne ich ponuky. Vždy sa snažia aj pomôcť. Sú veľmi rýchly. Akonáhle sa usadíte, tak vám dajú pár minút a potom za vami prídu. Obsluhujú veľmi rýchlo a vždy sú tam aspoň dvaja. Takže hodnotím veľmi kladne.

A káva? Tak tá je najlepšia v celom Partizánskom. Ak budete v tomto meste, tak musíte zavítam jedine sem. Robia tam tú najlepšiu kávu. Krásne namiešanú, našlahanú. Paráda! A idú podľa trendov. Na jeseň vám spravia v pohode aj tekvicové latte. A to je tiež výborné! Ku každej káve dostanete keksík a vodu zadarmo. Či si pýtate alebo nie. Je to taká automatika.

A ako teda hodnotím? Určite vám to môžem odporučiť. Je to najlepšia kaviareň. Veď preto majú vždy aj plno. Nájdete ich aj na Facebooku, kde dávajú konkrétne denné ponuky a špeciality, no klasiky majú v ponuke vždy. Personál to za mňa vyhráva a dávam mi jednotku. Nie sú otravní, no stále sa zaujímajú. Je to taký balans. Káva je najlpšia z celého mesta, takže jednoznačne  jednotka. A samotná kaviareň? Je malá, čo mi celkom vadí, lebo tam nemôže ísť napríklad 10členná skupinka, lebo obsadí všetky stoly v jednej miestnosti. Takže za mňa taká dvojka až trojka, neviem sa rozhodnúť, lebo ako inak to prostredie je krásne, prijemné.

 

 

 

Google maps: https://www.google.sk/maps/place/kultury+Coffee/@48.625951,18.3718393,15z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0xeafc7686f06d6813!8m2!3d48.625951!4d18.3718393

Nachádza sa na námestí v kultúrnom dome v Partizánskom – je to oproti železničnej stanici.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokCafé Elizabeth
Ďalší článokTOP CAFE PRIEVIDZA