Čaro Šíravy

Na východnom Slovensku, pri brehoch Šíravy, sa vypína moderný Hotel Eurobus, ktorý je známy svojou pohostinnosťou a prvotriednymi službami. Nachádza sa v obľúbenej lokalite, ktorá je ako stvorená pre rodinnú dovolenku, romantický útek alebo firemné akcie. Exteriér hotela je kombináciou klasickej architektúry a moderných prvkov, čo z neho robí vizuálne pútavú stavbu. Výhľad z hotelových izieb ponúka úchvatnú panorámu jazera Šírava. Interiér hotela je navrhnutý s myšlienkou na maximálny komfort hostí. Priestory hotela sú plné prirodzeného svetla a zariadené tak, aby poskytovali ideálne miesto pre relax aj prácu. Práve v areáli tohto hotela, obklopeného zeleňou a jemným odleskom vôd jazera, objavíte dokonalý priestor pre oddych – lákavú pláž a útulnú kaviareň. Počas našich prázdnin pri Šírave sme sa tiež vybrali navštíviť túto okúzľujúcu pláž.

Kaviareň priamo pri vlnách

Atmosféra tu pripomínala morské prostredie, cítili sme sa, akoby sme boli pri mori. Toto miesto je ideálne na strávenie lenivých popoludní alebo príjemných večerov so skvelým nápojom v ruke. Okrem možnosti vychutnať si kúpanie v Šírave, táto hotelová pláž poskytuje aj príležitosť osvieženia v súkromnom bazéne. Vychutnali sme si kúpeľ a následne relax na pláži s knihou, a potom sme sa vybrali do kaviarne na šálku voňavej kávy. Exteriér je zariadený kaviarenským a ratanovým nábytkom a slnečníkmi, ktoré poskytujú ochranu pred letnými lúčmi a sú zárukou autentickej atmosféry odpočinku. Kaviareň je víziou štýlu a komfortu. Súčasný dizajn sa spája s prvkami prírody. Kaviareň ponúka nádherné panorámy na rozsiahlu vodnú plochu Šírava.

Oáza pohostinnosti

V Kaviarni nájdete bohatú ponuku alkoholických a nealkoholických nápojov, osviežujúcich limonád až po aromatické kávy. Espresso, cappuccino alebo ľadová káva – každý nápoj je pripravovaný s láskou a dôrazom na kvalitu. Vybrali sme si čapovanú kofolu a cappuccino, ktoré nám bolo podané v elegantnej bielej šálke zdobenej logom Brasiliana caffé, garantujúcej intenzívnu chuť a dokonalú penu. Jedinou malou výhradou je, že káva sa podávala bez priloženej vody a malej sladkej drobnosti. Ako už bolo načrtnuté, v tomto podniku servírujú kvalitnú taliansku kávu Brasiliana caffé. Spoločnosť Brasiliana caffé sa nesie v duchu tradície začatej v roku 1966, v Terste, ktoré je považované za kávové srdce Talianska. Personál kaviarne je príkladom profesionality a srdečnosti. Či už pochádzate z blízkeho okolia alebo ste len na návšteve, na pláži a v kaviarni nájdete kúsok domova. Môžete sa osviežiť, relaxovať alebo sa len tak pokochať krásnym výhľadom. Toto miesto je stvorené pre nezabudnuteľné momenty.

Adresa: Kaluža, 07236

Kaviareň na pláži hodnotím: personál = 1-, káva = 1-, prostredie = 1-

Kaviareň na pláži celkovo hodnotím známkou: 1-

Link na Google maps:

https://www.google.com/search?q=Hotel+eurobus&sca_esv=2465539c7fa84006&sca_upv=1&ei=ousWZqvJEcyH9u8Pyqmm8AI&udm=&oq=Eurobus+v+Kalu%C5%BEi&gs_lp=Egxnd3Mtd2l6LXNlcnAiEUV1cm9idXMgdiBLYWx1xb5pKgIIADIKEAAYRxjWBBiwAzIKEAAYRxjWBBiwAzIKEAAYRxjWBBiwAzIKEAAYRxjWBBiwAzIKEAAYRxjWBBiwAzIKEAAYRxjWBBiwAzIKEAAYRxjWBBiwAzIKEAAYRxjWBBiwA0jWDlAAWABwAXgBkAEAmAEAoAEAqgEAuAEByAEAmAIBoAIfmAMAiAYBkAYIkgcBMaAHAA&sclient=gws-wiz-serp#lpg=ik:CAoSLEFGMVFpcE5PS2dIYnl4RzZVdzFBbi1JNHRtSGxvM1MxNkItcTM2UF84YzQx