Návšteva Palacinkárne, ktorá osloví všetky vaše zmysly:

V malebnom mestečku Starý Smokovec, ukrytom v nádherných Vysokých Tatrách, sa nachádza útulný podnik, ktorý sa stal synonymom pre dokonalý gurmánsky zážitok – Palacinkáreň Tatracinky. Tento podnik, známy svojimi výnimočnými palacinkami a príjemnou atmosférou, láka návštevníkov zblízka i zďaleka, aby si vychutnali nielen skvelé jedlo, ale aj krásu okolitého horského prostredia.

Atmosféra, ktorá očarí už na prvý pohľad

Hneď pri príchode do Palacinkárne Tatracinky vás privíta štýlová terasa, ktorá je dokonalým miestom na posedenie v teplých letných dňoch. Vonkajší priestor je vybavený pohodlným nábytkom v modernom dizajne, ktorý kombinuje drevo a kov. Osvetlenie terasy, lemované jemnými svetlami, vytvára romantickú a relaxačnú atmosféru, ktorá je ideálna na večerné posedenie s priateľmi či rodinou. Celý exteriér je obklopený zelenými rastlinami a drevenými prvkami, ktoré pripomínajú krásu okolitých hôr a dodávajú priestoru prírodný a útulný charakter. Keď vstúpite do Palacinkárne Tatracinky, okamžite vás očarí teplý a príjemný interiér. Priestor je navrhnutý s dôrazom na pohodlie a estetiku. Dominujú tu prírodné materiály ako drevo, ktoré dodáva priestoru teplý a príjemný vzhľad. Steny sú dekorované vkusnými detailmi, ktoré pripomínajú horskú krajinu a miestnu kultúru. Osvetlenie je jemné a útulné, čo prispieva k celkovej pohode návštevníkov. Nábytok je moderný a pohodlný, stoly a stoličky sú usporiadané tak, aby poskytovali dostatok miesta a súkromia pre každého zákazníka. Špeciálnu atmosféru dotvára bar, kde sú vystavené rôzne druhy kvalitného alkoholu a nápojov. Elegantne osvetlené barové police ponúkajú široký výber nápojov, čo pridáva interiéru špeciálny charakter. Celkový dizajn interiéru je premyslený do posledného detailu, aby každý návštevník mohol zažiť príjemný a nezabudnuteľný pobyt.

Lahodné palacinky, ktoré oslovia všetky zmysly

Palacinkáreň Tatracinky je predovšetkým známa svojimi výnimočnými palacinkami. V ponuke nájdete širokú škálu sladkých aj slaných palaciniek, ktoré sú pripravované z kvalitných surovín a podávané s láskou. Sladké palacinky plnené čerstvým ovocím, čokoládou alebo domácim džemom sú ideálnym dezertom pre milovníkov sladkého. Naopak, slané palacinky plnené syrom, šunkou, zeleninou či inými lahôdkami sú skvelou voľbou pre tých, ktorí preferujú sýtejšie jedlá. Každá palacinka je servírovaná s dôrazom na estetiku. Na tanieri sú krásne naaranžované, doplnené čerstvou šľahačkou, kúskami ovocia alebo orechmi, čo robí z každej porcie malý umelecký skvost. Palacinky sú nielen chutné, ale aj oku lahodiace, čo ešte viac umocňuje zážitok z ich konzumácie. Pri našej návšteve sme si objednali lahodné cappuccino a horúcu čokoládu so šľahačkou. Cappuccino bolo servírované s veľkou starostlivosťou. Na jemnej pene sa usadila šálka voňavej kávy, ktorá bola podávaná s pohárom vody, aby sme si mohli ešte viac vychutnať bohatú chuť. Šálka bola položená na drevenej podložke s vygravírovaným logom Tatracinky, čo pridalo na celkovom estetickom dojme. Okrem vynikajúcich palaciniek ponúka Palacinkáreň Tatracinky aj širokú škálu nápojov. Pre milovníkov kávy je tu výnimočná talianska značka Caffè Diemme, známa svojou tradíciou, hodnotami a odhodlaním, ktoré trvajú už viac ako osemdesiat rokov. Pre milovníkov vína ponúka Tatracinky kvalitné vína pochádzajúce z Tokajských vinohradov. Tokajské víno je známe svojou jedinečnou chuťou a kvalitou, čo ho robí ideálnym spoločníkom k chutným palacinkám. Cieľom je spojiť dva pôžitky v jednom – výnimočné palacinky a kvalitné víno. Okrem toho si môžete vychutnať rôzne druhy čajov, bylinkových nápojov a horúcich čokolád. Každý nápoj je pripravený s dôrazom na kvalitu a prezentáciu, čo robí z návštevy Palacinkárne Tatracinky skutočný gurmánsky zážitok.

Adresa: 062 01 Vysoké Tatry-Starý Smokovec

Palacinkáreň Tatracinky hodnotím: personál = 1-, káva = 1-, prostredie = 1

Palacinkáreň Tatracinky celkovo hodnotím známkou: 1-

Link na Google maps:

https://www.google.com/search?q=Palacink%C3%A1re%C5%88+Tatracinky&oq=Palacink%C3%A1re%C5%88+Tatracinky&aqs=chrome..69i57j33i160l2.653j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8