Takouto reklamou sa propaguje kaviareň City Caffe vo Zvolene. Láka milovníkov kávy do svojich priestorov na najvyššom, na 3. poschodí budovy, ktorá leží uprostred mesta, priamo na hlavnom námestí Zvolena. Množstva schodov sa netreba báť, výťah vás dovezie priamo do peknej, modernej a priestrannej kaviarne. Pozostáva z niekoľkých častí, každá časť je zariadená iným nábytkom, ale všetky kreslá poskytujú príjemné posedenie.

Ponuka kávy sa nijako nevymyká z normálu, v nápojovom lístku nachádzame bežné druhy káv, ale pri každom druhu je uvedené z čoho káva pozostáva a to nie je vo všetkých kaviarňach bežné. Káva je silná, ale nemá žiadnu výnimočnú chuť ani vôňu a pohár vlažnej vody, ktorý ku káve servírujú v letných horúčavách, zákazníkov nepoteší. Okrem kávy, chutných zákuskov, čapovaného plzenského piva, nealko nápojov a destilátov, zdá sa, že toto zariadenie dáva dôraz na miešané nápoje. Je celkom fajn, keď pri pití kávy môžete študovať zloženie miešaných nápojov a porovnávať si svoje vlastné vedomsti s údajmi v nápojovom lístku.

Hlavným lákadlom, ktorým sa táto kaviareň odlišuje od ostatných v meste, je jej terasa. Zo strechy budovy je nádherný výhľad na celé námestie. Vpravo uvidíte obchodné centrum Európa, park Ľudovíta Štúra a katolícky kostol. Naľavo, pod vami, sa rozkladá časť námestia určená pre deti,  ďalej je pamätník druhej svetovej vojny, upravený park, striekajúca fontána, evanjelický kostol a najznámejší pomník  Zvolena – valaška. Celé námestie môžete obdivovať sediac v pohodlnom kresle pri šálke kávy. Ak je dobré, jasné počasie, možno vidieť aj blízke vrchy, na ktorých sa rozkladá areál Pustého hradu.

Barový pult v kaviarni je dosť veľký, ale pri našej návšteve tam obsluhoval iba jeden, celkom príjemný čašník. Návštevníkov nebolo veľa, horúce počasie praje viac chladeným nápojom či zmrzline, ako posedeniu v kaviarni pri horúcej káve.

Kaviareň urobila na nás dobrý dojem. Nebola to síce káva priamo na streche, ale na peknej terase s možnosťou vidieť na námestie, čo je najkrajšia časť mesta Zvolen. Doporučujeme všetkým, ktorí chcú dobrú kávu, ničím nerušenú pohodu a ako bonus aj pekný výhľad.