Objavte kúzlo Domaše na lodičke Bohemia

V srdci východného Slovenska, obklopená malebnou prírodou, sa nachádza vodná nádrž Domaša. Tento klenot prírody je známy nielen svojimi rekreačnými možnosťami a krásnou scenériou, ale aj vďaka unikátnej atrakcii – plavbe na lodičke Bohemia. Plavba na tejto lodi ponúka návštevníkom výnimočnú príležitosť vychutnať si krásu Domaše, obdivovať panoramatické výhľady a vychutnávať si pokoj vody. Jej plavby, trvajúce približne 1 hodinu a 15 minút, sú relaxom a aj poučným výletom do histórie regiónu. Na vodách Domaše sa odvíja príbeh lode Bohemia, ktorej cesta sa začala v Prahe a pokračovala cez sedem európskych štátov asi 3500 km až do jej dnešného prístavu. Loď Bohemia zároveň prichádza s rôznorodým programom od školských výletov cez výlety pre dôchodcov až po svadby. Pričom projekt “Bohemia spieva” pridáva k večerom na palube exkluzívne koncerty. Tento jedinečný zážitok, kde sa hudba spája so šumením vôd a západom slnka, robí z lode Bohemia nezabudnuteľný symbol Domaše. Určite sme si nemohli odpustiť zážitok plavby na tejto legendárnej loďke.

Komfort na palube

Loď Bohemia je viac než len plavidlo – je to aj pútová kaviareň. Loď poskytuje možnosť sedenia na vonkajšej palube. Vnútorné priestory lode sú zariadené s teplým a prívetivým charakterom, z čoho dýcha pohostinnosť a komfort. V oknách sa odráža prírodná scenéria, ktorá pridáva k jedinečnej atmosfére miesta. Bistro a Bar Bohemia ponúka návštevníkom priestranný interiér, ktorý je príkladne usporiadaný s dôrazom na pohodlie a funkčnosť. Nábytok z tmavého dreva dodáva miestu klasický nádych, pričom mäkké sedadlá s hnedými čalúneniami sú pozývajúce a pohodlné. Celkový dojem je doplnený prírodným svetlom prenikajúcim cez veľké okenné tabule, čo zvýrazňuje príjemnú a otvorenú atmosféru tohto pohostinského zariadenia. Dekorácie sú decentné, a to v podobe malých kvetinových aranžmánov a elegantných záclon, ktoré dodávajú miestnosti nádych domáceho prostredia.

 

Pohostinnosť na loďke

Táto kaviareň na lodi je dokonalým miestom pre tých, ktorí si chcú vychutnať dobrú kávu alebo jedlo v spoločnosti krásneho výhľadu. Loď Bohemia sa môže pochváliť príjemným barom, kde si môžete dopriať širokú ponuku nápojov – od osviežujúcich limonád po kvalitné vína a koktaily. Káva zahreje srdce každého kávového nadšenca s možnosťou výberu od silného ristretta, tradičného espressa, voľnejšieho espresso lunga, dvojitého doppia, krémového cappuccina po čaj. A pre milovníkov sladkého či slaného snacku ponúka chrumkavé chipsy, domácu horalku, čokoládové tyčinky a ďalšie pochúťky. V ponuke mali aj hranolky, varené knedličky, croissant a veľa iného. Všetko je servírované v uvoľnenej atmosfére, ktorá umocňuje zážitok z plavby. Z aktuálnej ponuky sme si vybrali cappuccino podávané v malej bielej šálke. Tento výlet ponúka ideálnu kombináciu relaxu, objavovania a pohody, čo ho robí perfektnou voľbou pre každého, kto hľadá únik od každodennej rutiny. Loďka Bohemia na Domaši vás očarí a zanechá vám nezabudnuteľné spomienky.

Adresa: Kvakovce 441, 094 02 Kvakovce

Bistro & Bar Bohemia hodnotím: personál = 1-, káva = 2, prostredie = 1-

Bistro & Bar Bohemia celkovo hodnotím známkou: 1-

Link na Google maps:

https://www.google.com/search?q=Lo%C4%8Fka+na+Doma%C5%A1i+-+Bistro+%26+Bar+Bohemia&oq=Lo%C4%8Fka+na+Doma%C5%A1i+-+Bistro+%26+Bar+Bohemia&aqs=chrome..69i57j33i160l4.2475j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8