Leto je ideálnym obdobím na to, aby ste si so svojou polovičkou užili romantické chvíle. Teplé počasie, dlhšie dni a krásna príroda lákajú k spoločným aktivitám a zážitkom, ktoré upevnia vaše puto a zanechajú nezabudnuteľné spomienky. Aké zážitkové darčeky pre dvoch sa skutočne vyplatia zažiť?

Vyhliadkový let pre dvoch

Vyhliadkové lety ako zážitkové darčeky pre dvoch sú na vrchole populárnosti. Dajú sa absolvovať v rôznych mestách, ale tiež je možné sa preletieť ponad prírodu. Skvelé je, že okrem miesta preletu vám dajú agentúry na výber i rôzne typy lietadiel. Najromantickejšie sú lety malými lietadlami. Pre dobrodruhov odporúčame vyskúšať let vrtuľníkom. A romantický zážitok ešte viac znásobíte, keď si zaplatíte vyhliadkové lety v nočných hodinách.

Let balónom pre dvoch

Lety balónom sú určené pre viac ľudí, približne skupinu 5 až 7 osôb. Avšak za príplatok bude celý balón len váš. Samozrejme, že v balóne bude aj pilot, ktorý vás prevedie inštruktážou pred letom a následne bude balón riadiť. Opäť, ako v prípade vyhliadkových letov, máte na výber rôzne trasy letu. Lety balónom sa kvôli počasiu konajú hlavne v ranných alebo večerných hodinách. Znamená to jediné – užijete si nádherný východ či západ slnka. Malý tip – let balónom je dobrou príležitosťou na to, aby ste milovanú požiadali o ruku. Pri zadávaní objednávky nezabudnite do poznámky napísať, že ide o zásnubný let. Agentúra zorganizuje všetko tak, aby zásnuby prebehli bez komplikácií.

Paragliding pre dvoch

Na paraglidingovom padáku je možné letieť samostatne len po výcviku. Ak kurz paraglidingu máte absolvovaný, môžete letieť so svojou polovičkou v sedáku pre dvoch. V opačnom prípade si paragliding užijete spoločne prostredníctvom vysielačky. Každý z vás poletí na jednom padáku v spoločnosti inštruktora. Simultánny let je rovnako zaujímavý ako let vo dvojici. Let paragliding je skvelým spôsobom, ako si vyskúšať niečo nové a zároveň si užiť romantické chvíle so svojou polovičkou. Zatočila sa vám pri pomyslení na lety vo vzduchu hlava? Aj pre bojkov máme pripravený tip na zážitkový darček – letecký simulátor. Budete na zemi a predsa vo vzduchu. Vyskúšate si pilotovanie rôznych typov lietadiel za rôznych poveternostných podmienok.

Zážitkové darčeky kúpite u agentúr

Zážitkové darčeky, ako sú vyhliadkové lety, lety balónom, paragliding a iné zážitky, ponúkajú agentúry. Môžete si vybrať z rôznych destinácií a typov letov, takže si určite nájdete ten ideálny pre vás a vašu polovičku. Ak si nie ste istí, aký zážitok by sa vašej láske páčil najviac, venujte jej darčekový poukaz. Vďaka poukazu si bude môcť vybrať zážitok podľa vlastného vkusu a preferencií.

Autor: Gabriela Kudláčová