Kaviareň Kultury Coffee mi príde tak trochu výnimočná. Nachádza sa priamo na námestí, v bývalom Kultúrnom dome, odkiaľ teda pramení aj jej výstižný názov.

Vôňa kávy je tu takmer hmatateľná. Fakt, vojdete a hneď ste v inom svete. Tá káva je super! Robia rôzne druhy, samozrejme nejdem ich menovať, ale určite si príde na svoje každý. K výbornej kávičke sa samozrejme hodí niečo sladké a toho je tu na výber až-až. Rôzne cheesecaky, smotanové poháre a iné dobroty.

Okrem toho tu môžete naštartovať svoj deň aj chutnými raňajkami. Rôzne obložené chlebíky, bagetky, praženica… čaká tu tiež toho mnoho.

Pochutnať si môžete v lete aj v zime na výborných limonádach, či už s ľadom, alebo horúce. Ale v lete, na terase s výhľadom na Námestie SNP, pri obchodnom dome Prior, kde môžete skočiť aj na nákupy, je to úplne super osvieženie.

Všetkých, koho poznám a navštívili túto kaviareň, boli veľmi spokojní a odporúčajú ju „všetkými desiatimi.“ A ja tiež. Naozaj, ide o malý kultúrny zážitok J A nemôžem zabudnúť ani na milé čašníčky, ktoré Vás s úsmevom oblúžia. No proste, to musíte zažiť.