Dnes sme sa prechádzali po nákupnom centre Mlyny v Nitre a natrafili sme na kaviareň LOUNGE CAFFE & BAR. Útla kaviarnička, situovaná v najväčšom nákupnom centre v Nitre, vás očarí nielen krásnym prostredím, ale aj nezameniteľnou chuťou čokolády a kávy.

Ak by som mala ohodnotiť túto kaviareň, tak použijem hodnotenie ako v škole 1 – najlepšie až 5 – najhoršie. Dávam známku 1, pretože tu nemám čo vytknúť – prostredie je útulne a čisté, osvetlenie prijateľné.

Ja osobne som skúsila pravú horúcu čokoládu –  žiadna prášková, s dodatkom nugety a šľahačky. V cene máte zahrnutý aj 1dcl vody, na vyčistenie chuťových pohárikov.

Ako by som ohodnotila personál?

Keby hodnotíme ako v škole, tak pravdepodobne známkou 2 a to z dôvodu, že sme dlhšie museli čakať, kým si nás vôbec všimli, pretože sme sedeli za rohom. Bola som s 3 kamarátkami a všetky sme si objednali horúcu čokoládu s dodatkom. Ja teda už vyššie spomínanou nugetou, kamarátka s lesným ovocím, tretia kamarátka s gaštanom a posledná obyčajnú mliečnu – čiže najlacnejšiu. Po chvíli nám čokolády priniesli – okrem baby ktorá mala čisto mliečnu pretože im už nevystala. Povedali to až nejakých 10 minút po objednávke. Bolo to z ich strany veľké nedorozumenie a toto sa v podniku hodnotenom 10/10 nemôže stať.

Aj napriek menšiemu nedorozumeniu sa nám pobyt v kaviarni veľmi páčil a nabudúce keď sa ocitneme v Nitre, určite pôjdeme zase. Kaviareň ponúkala prijateľné ceny s obrovským výberom a špeciálnou mesačnou ponukou.

 

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokKultury Coffee priamo na námestí
Ďalší článokFellini Caffe