Dnes sme sa prechádzali po City Aréne v Trnave a natrafili sme na Coffee Market. Oslovil ma však jeden stánok, a to slovenská produkcia káv. Vždy rada podporím takéto projekty. A tak som ochutnala. Bolo to Štrbské presso – unikátna káva.

Horskí maniaci ponúkajú nielen kávu, ale aj hrnčeky, lyžičky či ponožky!

Títo horskí maniaci okrem skvelej kávy ponúkajú aj hrnčeky, lyžičky, ponožky a snažia sa vdýchnuť dušu Slovenska medzi ďalších krajanov. Ja som o nich na Coffee markete počula asi druhýkrát a tešila som sa, že ich môžem priamo vyskúšať. Páči sa mi, keď niekto premýšľa kreatívne, a preto majú hneď jeden veľký významný bod.

Horká, no veľmi intenzívna chuť kávy

Spýtala som sa slečny baristky, či si môžem pofotiť ich produkty, aj ponožky 🙂 a povedala, že pokojne si ich môžem aj skúsiť. Boli veľmi priateľskí, milí, kávu urobili a odovzdali s úsmevom. Napriek tomu, že som si ju zjemnila mliečkom, mi prišla stále veľmi horká a trpká, ale nie v zlom. Možno je to presne pre tých, ktorí zbožňujú chuť horkej kávy. Priateľ ofrflal, ja som sa tešila, dnes to bola moja štvrtá.

 

Za mňa jednoznačne áno!

Potom som navštívila aj ich internetový obchod a celkovo som si prezrela, ako fungujú. Logo, komunikácia a všetko, páčilo sa mi, že som dala na svoj prvý dojem a podporiť ich tým 1,50 € za kávu stálo naozaj za to. Myslím, že spojenie kávy, umeleckej duše, chuti pracovať a kreativity dodalo tomuto Štrbskému pressu jedinečný záber nielen na Coffee markete. Za mňa jednoznačne áno!

 

Miesto: Coffee Market – Trnava (Štrbské presso)

Známka kávy: 1