Dnes by som vás rada zobrala na miesto, kde pracuje môj kamarát. A prečo vám to hovorím? Lebo práve on ma priviedol na toto miesto. Keď spomínal pri rozhovoroch prácu a odpisoval túto kaviareň, tak som si vravela, že to snáď ani možné nie je. Tak som sa chcela pozrieť na vlastné oči. A naozaj to bola krásna kaviareň, ale vraj v nej straší, ale pšssst! A my sa dnes pozrieme práve do tejto kaviarne, ktorá sa nachádza na námestí, priamo v centre. Takže nemôžete ju minúť, keď pôjdete okolo po námestí. Na námestí sa nachádza veľa skvelých podnikov o nejednom sme už písali, no toto je iná kaviareň. Tak poďme na to.

Prostredie mi prišlo naozaj veľmi moderné a to ja skutočne môžem. Ono, nové gauče, stoly, pritom ale zachovaná drevená konštrukcia stolov a celkovo to tam pôsobí veľmi domácky. Prídete, usmieva sa na vás personál. Ale o tom nižšie. Máte k dispozícii sedenie vo vnútri, pri dverách, potom vonku na terase. Kaviareň je celkovo dosť malá, no za to krásne zariadená a je útulná. Mne sa tento štýl veľmi páči. My sme zažili aj návštevu šéfa a ten kontroloval prach na poličke. Doslova. Spucoval ich za chyby a museli ich hneď napraviť. Bol to zážitok. Takže o čistotu by som sa tam nebála…

Ponuka kaviarne je dosť veľká. Opäť – nájdete tam alko či neallko, pochutiny, drinky, limonády. Je dobré povedať, že sa jedná o jedinú kaviareň svojho druhu. Používajú do kávy kávu od Veticcia. A kaviareň má iba 2 roky- mladučká firma, ktorá má približne 6 zamestnancov. Takže nie je to nejaká veľká firma, no pôsobí veľmi úprimne a milo.

Káva je teda od Veticcia. A je naozaj chutná. A tie ornamenty. Šikovní ľudia tam robia a niektorých aj poznám. Káva bola teda chuťovo veľmi dobrá a pena bola skutočne hustá. A naozaj chutila skvelo.

Ceny sú tam úplne bežné a vôbec nie predražené vzhľadom na to, že sa nachádzajú v strede námestia a mohli byť mať takú mestskú prirážku. Takže aj toto je veľmi kladné. Táto káva nás vyšla na 2 eurá. A aj tá limonáda bola fajná. Je super, že vidíte presne, čo kde robia, lebo to tam je tak vidieť. A to sa mi páči. Sú otvorení a neskrývajú sa.

Obsluha bola veľmi milá. Ako som spomenula vyššie, tak ešte len sme prišli, už sa nám zdravili, usmievali sa po nás. Dali nám chvíľku čas a prišli sa spýtať čo si dáme, či môžu poradiť. Takže ja som veľmi rada za takýchto ľudí. A nejako sme necítili ani tlak. Sem-tam sa zastavili či niečo nepotrebujeme a inak nás nechali na pokoji. Pri odchode sa nám opäť pozdravili a poďakovali. Viem, sú to detaily, ale také detaily robia profesionála profesionálom. Ja som s týmto spokojná.

Celkové hodnotenie je teda veľmi pozitívne, veď som nenašla nič, čo by mi vadilo. Určite vám tam odporúčam ísť a vyskúšať na vlastnej koži. Prostredie, obsluha a aj káva bola super. A pri ďalšej návšteve Trenčína, určite zavítam aj sem. Neskutočne sa mi tam páčilo a bola som spokojná. Viete, že ja aj kritizujem, ale dávno som nemala taký dobrý dojem. A tak všetko hodnotím na jednotku s hviezdičkou.

 

Google maps:

https://www.google.sk/maps/place/.KUKI/@48.8954791,18.04041,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x4714a1896d274399:0x2b87170186bfa998!8m2!3d48.8954756!4d18.0425987  na námestí, pešej zóne