V káve je ukrytá pravda. A nemáme na mysli usadeniny. To, akú kávu pijete najradšej, prezrádza vašu povahu. Presvedčte sa, či sme vás odhadli správne podľa vašej obľúbenej šálky čierneho moku.

Káva je skvelý spôsob, ako spolu tráviť čas, všestranný darček s lahodnou chuťou. Spôsobov prípravy kávy je veľké množstvo, vybrali sme tie, ktoré sú u nás najčastejšie.

Kapučíno ako symbol elegancie

Milovníci tejto kávy sú sofistikované osobnosti s vycibreným štýlom a elegantným vkusom. Nevedia byť netaktní ani vulgárni, sú to skvelí diplomati. Za každých okolností si držia úroveň a okolie ich považuje za mimoriadne kreatívnych. Je o nich tiež známe, že sú to „citlivky“.

Caffé latte pre tých, čo si idú svoje

Poznáte niekoho, kto si vždy objedná caffé latté? Potom máte česť s človekom, ktorý nikdy neurobí krok bez dôkladného premyslenia. Milovníci caffé latté svoje rozhodnutia dôkladne zvážia, poznajú všetky pre i proti. Tiež im záleží na tom, aby sa vždy cítili príjemne, preto sa nikam neponáhľajú a majú svoje vlastné životné tempo.

Vodcovské espresso

Káva espresso ponúka svojim konzumentom rýdzu chuť kávy bez dochucovadiel. A presne takí sú ľudia, ktorí espresso s láskou popíjajú. Vodcovia, ktorí tvrdo pracujú na svojom pláne a idú tvrdo za svojím stanoveným cieľom. Mnohým sa zdajú neprístupní, no ak si k nim nájdete cestu a získate si ich city a náklonnosť, váš vzťah už nik nezničí. 

Dvojité espresso chutí maximalistom

Dvojitá dávka kofeínu vyhovuje milovníkom logického uvažovania. Takíto ľudia nikdy nestavajú vzdušné zámky… Milovníci dvojitého espressa podávajú za každých okolností maximálne výkony. Dvojitú dávku kofeínu zrejme potrebujú preto, aby dokázali udržať vražedné tempo po celý deň.

Americano do rúk bohémov

Čierna káva s cukrom a mliekom je určená pre ľudí, ktorí dokážu vždy prekvapiť. S milovníkmi americana sa nikdy nenudíte. Máte jednoducho dočinenia s bohémskymi osobnosťami, ktorí hľadajú vo svojom živote stratenú rovnováhu.

Frappé patrí dobrákom

Frappé si podmanilo ľudí, ktorí majú dobrosrdečnú a dobrodružnú povahu. Spontánnosť im tiež nikdy nechýba, rovnako ako umenie žiť zo dňa na deň. Radosť a optimizmus dokážu títo ľudia rozdávať doslova na počkanie. Priťahujú spoločnosť, preto nikdy nebývajú dlho osamote.

Milovníci kávy to robia po svojom

Ste kávičkári telom i dušou? Dajte o svojej vášni vedieť aj ostatným! Ak vaša spoločnosť uznáva originálnu formu reklamy, mali by ste jednoznačne staviť na kávu s potlačou vášho firemného loga. Takýto reklamný predmet je nielen originálny, ale aj najmä štýlový a ľahko zapamätateľný. Buďte iní ako ostatní a nechajte si vytvoriť jedinečné reklamné darčeky, ktoré to povedia za vás!