Vyše hodinové čakanie na autobus sme spríjemnili v Café Leonard na autobusovej stanici v Rimavskej Sobote.

Pri vstupe do kaviarne sa na nás usmieval majiteľ , pozdravil a sadli sme si k voľnému stolu. Interiér je veľmi priateľský, denná tlač k dispozícií, ceny priemerné. Vybrali sme si alžírsku kávu a bielu horúcu čokoládu s ovocím. Majiteľ sa nás poctivo opýtal pri výbere horúcej čokolády či si želáme hustú alebo klasickú horúcu čokoládu, s ovocím alebo bez ovocia. Predsa je zimné obdobie tak sme sa rozhodli doplniť vitamíny z ovocia.

Počas čakania na kávu sme si dôkladne preštudovali nápojový lístok Café Leonard.  Ponuka je dostatočne široká, kávy Julius Meinl, Bio čaje, horúce špeciality, nealko a alko nápoje,čapované a flaškové vína…

Ceny sú priateľské na Rimavskú Sobotu. Nech sa páči presvedčte sa…

Po krátkej čakacej dobe nám priniesli objednávku. Káva  bola primeraná na alžírsku , nešetrili šľahačkou a chutila výborne. Biela čokoláda bola fantastická, priateľka sa priznala ešte nikdy neochutnala lepšiu čokoládu ako teraz.

Do kaviarne Leonard sa ešte určite vrátime a odporúčame každému kto sa pohybuje okolo Rimavskej Soboty aby navštívil Cafe Leonard na autobusovej stanici.

Hodnotenie kaviarne:  1

Hodnotenie personálu:  1

Hodnotenie kávy:  1

GPS súradnice kaviarne: 48.384343, 20.028650

Fotografie: