Neviem ako vy, ale ja veľmi rada skočím na kávu, aj keď som v nejakom obchodom dome či centre. Nejako mi to k tomu patrí, že najskôr nákupy a potom káva. Asi si zvyklo už aj moje okolie. Dnes by som vás rada zobrala do Nitry, kde študujem. A teda poznám už dosť kaviarní. Ale veľmi rada chodím priamo do Mlynov, čo je obchodné centrum v Nitre. Tam na druhom poschodí sa nachádza táto super kaviareň, ktorú mi vlastne ukázali spolužiaci. Takže ďakujem.

Je to teda kaviareň v obchodom centre, ale vôbec jej to neberie na kvalite. Nachádza sa pri oknách, takže vidíte krásne von a teda je vám ponúkaný aj kvalitný výhľad. Máte na výber či budete sedieť akoby na terase alebo pôjdete priamo dnu do kaviarne, kde sa môže aj fajčiť. My sme si sadli vonku. Detský kútik alebo niečo podobné nemajú, hoci sa nachádzajú v obchodnom centre.

Personál je veľmi milý, sympatický. Čo si budeme hovoriť. Aj personál predáva. Nás obsluhoval sympatický pán, ktorý nám aj poradil, počkal, keď sme si nevedeli vybrať. Lietal tam hore dole a našu objednávku sme mali do pár minút. Veľmi dobrá práca!

 

 

 

 

My sme si teda dali Café Latte a ľadovú kávu. Café Latte bolo výborné a to je aj dôvod, prečo sem chodím tak pravidelne. Je vždy výborné. Akurát mlieka, akurát kávy a je cítiť, že pijete skutočne kávu. Ľadová káva bola tiež výborná. Tam bola káva, mlieko, zmrzlina, šľahačka a aj nejaká posýpka. Fakt to bolo výborné. Káva stála klasicky 2 eurá. A čo sa týka celkovo ich ponuky, tak máte na výber viacero možností. Môžete si dať alko či nealko. Rovnako aj maškrty alebo aj tortičky. Majú bohatý výber. Tiež aj pre detí džúsy. Ja som bola veľmi spokojná a to vždy!

Ak by som teda mala hodnotiť, tak káva je na jednotku. Aaaa hodnotíme opäť ako v škole. Takže káva – jednotka. Bola fakt výborná a dostanete aj cukrik či vodu. Stále sa mi stáva, že niekde tú vodu nedávajú. Ďalej personál. Tak ten má u mňa jednotku s hviezdičkou. Hoci keď má viac ľudí pri jednom stole, tak niekde zazmätkuje, ale to každý. Ponuka reštaurácie, kaviarne je tiež výborná a asi nenarazíte na niečo fakt zlé. Ale raz sa nám stalo, že sme si dali limonády a bola to sirupová voda, takže to vám neodporúčam. A prostredie kaviarne je tiež u mňa na jednotku. Hoci sa nachádza na dosť frekventovanom mieste. Predsa len obchodné centrum nie je doma obývačka a je tam permanentne veľmi veľa ľudí. Prostredie je veľmi dobré, keďže sú tam super výhľady. Rovnako ste tak trošku schovaní, keďže ste medzi stolmi a celkovo je to tam tak dobre spravené. Takže za mňa toto určite áno! Podľa mňa je to super miesto na oddych po nákupoch. Bola som tam aj vo viacerých a toto bola fakt dobrá kvalita aj kávy, aj ceny a jednoducho im to tak dobre všetko spolu hralo.

 

Google maps:

https://www.google.com/maps/place/Gal%C3%A9ria+Mlyny/@48.3074863,18.0838468,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x476b3ee307b4e213:0xcc86d6ceb39dab2e!8m2!3d48.3074828!4d18.0860355.

Kaviareň je na druhom poschodí.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokKOZLOVŇA PRIEVIDZA
Ďalší článokFUN CAFFÉ Partizánske