Ak plánujete zaobstarať si ručný mlynček na kávu, nie je nič jednoduchšie ako vložiť dôveru do slovenskej značky Mlynko, ktorá spotrebiteľom ponúka vysoko kvalitné mlynčeky za prijateľné ceny. Kolískou značky Mlynko je Slovensko, teda princíp fungovania mlynčeku aj jeho dizajn bol navrhnutý priamo v našej krajine. Pretože sa však zakladateľ spoločnosti snaží minimalizovať cenu produktu, jeho výroba prebieha v Ázii. Rovnako tak fungujú aj ostatné svetovo preslávené značky, takže sa nemusíte ničoho báť.

Ručný mlynček na kávu sa pýši hneď niekoľkými kľúčovými vlastnosťami. V prvom rade vás nadchne mlecí mechanizmus, pretože disponuje keramickými mlecími kameňmi, a tým pádom je zaistená rovnomerná hrúbka mletia.

mlynček na kávu
mlynček na kávu

Čo všetko ručný mlynček na kávu ponúka?

Sami si môžete nastaviť hrúbku mletia. Kým niekto preferuje jemnú kávu, niekto zase hrubú. Čo človek, to iné preferencie. Samotný mlynček na kávu Mlynko je vyrobený z odolného nerezu, ktorý sľubuje vskutku dlhú životnosť. Znamená to teda, že nemusíte mlynček niekoľko nasledujúcich rokov meniť.

Čo sa samotného dizajnu týka, mlynček má trojuholníkový tvar, a tým pádom sa lepšie drží pri mletí. Nestane sa vám tak, že sa vám vyšmykne z rúk.

Vezmite si mlynček aj na cesty

Pretože sa mlynček na kávu chváli kompaktnými rozmermi, môžete si ho zbaliť do kufra a namlieť si kávu pokojne aj na dovolenke. Nemusíte sa tak kvalitnej kávy vzdávať, ani keď budete niekde v kempe. Ručne pomletá káva má ojedinelú arómu aj špecifickú chuť. Rozdiel medzi kúpenou instantnou kávou a ručne namletou je vskutku markantný. Posúďte sami.

Od konkurenčných prístrojov sa mlynček značky Mlynko líši práve keramickými mlecími kameňmi, ktoré kávové zrná drvia, nie sekajú, ako je tomu u elektrických prístrojov s nožmi. Výsledná káva je teda oveľa jemnejšia. Ďalšou výhodou je, že keramické kamene sa pri mletí nezahrievajú, a tým pádom nie je narušená nijako kvalita samotnej kávy.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokCafe Margot
Ďalší článokDivná Pani Caffé Banská Štiavnica