Uprostred výnimočnej starodávnej ulice ju nenájdete. Práve naopak, nachádza sa na jednom z najrušnejších miest vôbec – v nákupnom centre. Napriek tomu je táto kaviareň (ne)známa výnimočnými vlastnosťami. Dresscode personálu, ich každodenné úsmevy a dokonalá káva. Vitajte v Betónke.

Pestrý výber kávičiek z celého sveta! 

Či je ráno, či popoludnie, a či večer – môžem mať za sebou päť káv denne, napriek tomu si sadnem do toho koženého kresielka a vypýtam si jedno cappuccino. S dávkou lásky od mladého muža v trakoch, motýliku a vždy vybielenej košielke, dostanem kávu s prídavkom domácej raffaelo guličky. Pripravia vám aj 100 % arabicu a ďalšie špeciálne kávy z ďalekých kútov sveta. A ak o káve nič neviete, radi vám o nej povedia viac. Dnes to bola Brazília. Nasladlá, výnimočná, tak som po cappuccine do seba kopla ešte jednu dávku kofeínu. Stálo to zato.

Mladý kolektív vám s výberom kávy ochotne pomôže

Ja vždy vravím, veľmi záleží od toho, ako sa človek ukáže na prvýkrát. A keď som sa prvýkrát zjavila v Betónke a naozaj som nevedela, čo si dať, celý mladý kolektív bol so mnou ochotný diskutovať o tom, akú kávu mám rada. A aj preto som sa vrátila. Veď mladí a príjemní ľudia sa len-tak hocikde nenájdu, no v trnavskej Betónke áno.

Pre fajčiarov i mamičky s deťmi

Niekedy strávime v Betónke aj hodiny, už len z dôvodu, ako sa človek odtrhne od reality a cíti sa príjemne. Napriek tomu je škoda, v akej lokalite je situovaná – priamo v obchodnom centre City Arény. Možno by bolo super rozvíjať to „čaro“, ktoré si bezpochyby zaslúži. Kaviareň je vhodná pre kohokoľvek, vnútri fajčiar, vonku mamičky s deťmi vetrajú kočíky a pojedajú cheescake.

Takýchto kaviarní chceme viac! 

Za takéto cappucicnko s dávkou príjemnej obsluhy, prostredia a energie na ďalší deň, si zaplatíte dve eurá. Ale ja vždy dám aj viac, lebo tí ľudia si to zaslúžia. Keď už sme pri tých trinkgeldoch – nebuďme skúpi. Už len z princípu. Na týchto miestach si to presne ľudia zaslúžia. Na káve je cítiť, kedy je v nej chuť lásky a kedy je z lásky robená, na káve je cítiť, kedy je pre ľudí a kedy je práca zážitkom, chuťou a nie povinnosťou. A túto pozitívnu energiu medzi sebou šírme, takýchto kaviarní chceme viac!

facebook

https://www.facebook.com/betonkatrnava/

web

http://www.betonka.sk/