Kaviareň, o ktorej vám dnes poviem je moja obľúbená. Už som vás zobrala hneď do niekoľkých kaviarní v tomto meste, kde inak nič iné pomaly nie je. Teraz vás zoberiem do jednej ďalšej, kde chodievame s priateľmi, po škole alebo aj mimo školy, lebo kávu tam majú výbornú. Hovorím stále o kaviarní s názvom Café4you (čítaj kaféforju).

Táto kaviareň je veľmi malá, útulná. Tiež by som povedala, že sa jedná ale už o modernejšiu kaviareň, kde nájdete síce pokoj, ale ak idete v špičke, tak ani moc nie. Je obľúbená. Nachádza sa za hotelom, klubom Infinity, takže je celkom skrytá. Ale dobré veci treba hľadať, no nie? Podľa mňa jednoznačne áno! A toto za to stojí…

Kaviareň je teda rozdelená na dve časti. Jedna časť pri bare je pre fajčiarov a druhá oddelená je pre nefajčiarov, plus deti. Máte tam aj detský kútik, taký maličký. Nič veľké, no aspoň niečo, ak ste s deťmi. Stolov tam je veľmi veľa. Či už pôjdete vo dvojici na rande alebo vo väčšej skupinke na stretávku, tak si tam sadnete. Majú pri stoloch aj gauče (to je to moje miesto, kde sedím vždy ja a neviem si to vynachváliť). Rovnako tak v obidvoch častiach. My sme tam chodili si robiť bakalársku prácu a bolo to výborné, hlavne v ráno.

Čo sa týka obsluhy, tak tá je veľmi rýchla. Väčšinou je tam jeden pán, ktorý ale všetko stíha, na kávu nečakáte dlho. My sme si dali klasiku – Café Latte bez príchute. V ponuke je ale aj s príchuťou, či iné druhy kávy. Dokopy je tam asi 10 druhov – pričom tam nájdete aj expreso, či klasickú zalievanú kávu. Tiež sú v ponuke alko aj nealko nápoje. Rovnako tak aj pár sladkostí, slaných vecí. Priestor je farebný, takže nič tmavé.

Čo sa týka priamo polohy, tak si myslím, že je to veľká nevýhoda, lebo kto nevie, tak ju ťažko nájde. A pritom je to taká škoda. Polovica kaviarne je presklená, pričom vy vidíte von, ale dnu nie. Tiež je tam rýchla obsluha a dobrá atmosféra.

Keby som teda mala hodnotiť všetko, tak ako v škole – to je jednotka je najlepšie a 5 je najhoršie, tak by to vyzeralo nasledovne. Kaviareň ako priestor a všetko dokopy hodnotím 1 mínus. Mínus majú práve za tú lokalitu, lebo musíte obchádzať všetko možné, aby ste sa tam dostali, i keď to stojí za to. Priestor hodnotím jednotkou. Ja sa tam cítim veľmi dobre. Káva je tiež u mňa za jednotku. Mala som aj expreso aj latte. Tiež sa mi páči v akých pohároch to podávajú, môžete vy vidieť na fotke. Tiež vždy dostanete koláčik alebo keksík, vodu. A obsluha tiež má u mňa jednotku, lebo nikdy nečakám dlhšie ako 5 minút a to je jedno, koľko tam je ľudí. Vždy to ide pánovi od ruky a to asi zaslúži pochvalu. Platí sa potom na bare alebo aj účet donesie, keď mu poviete. V lete je k dispozícii aj terasa malá a svoju ponuku menia podľa ročného obdobia. Takže za mňa jednoznačne veľké ÁNO!

 

Google maps:

https://www.google.com/maps/place/COFFEE+4+YOU/@48.626354,18.371243,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x4714cea4421a099b:0x4e1c61bc4ff3249c!8m2!3d48.6263505!4d18.3734317

Kaviareň je za hotelom Infinity, v blízkosti Železničnej stanice a námestia v meste Partizánske.