Kaviareň a čokoládovňa pod jednou strechou. Áno, reč je o kaviarničke Garage Cafe v Partizánskom. Jedna z nich sa nachádza na sídlisku Šípok a druhá prevádzka je v centre mesta.

Kávovo-čokoládové pokušenie vás určite nenechá chladným.  Rôzne cheesecaky, tortičky, tartaletky a iné dobrotky vás doslova ťahajú k tej veľkej vitríne, už si stačí iba vybrať. V týchto výnimočných priestoroch si môžete vyskladať vlastnú bonboniéru. Bonbóny sú ručne robené, s rôznymi náplňami a príchuťami. A všetky sú nádherné, jeden ako druhý.

Okrem týchto mňamiek si tu môžete dať aj horúcu čokoládu, bielu, mliečnu, horkú, s čili, s karamelom… neviete si vybrať?

To nič, nie ste sami. J A čo sa ešte hodí k sladkému pokušeniu?

No predsa dobrá káva. Značka Caffé Oro je dobrou voľbou. Kávička je chutná, s krémovou penou, ktorá po sebe necháva stopu na okrajoch šálky. Jednoducho mňam. Samozrejme na výber je z rôznych druhov káv. No čo je jedinečné? Dokonca aj obrázok na káve si môžete vybrať podľa vlastného uváženia. Napríklad sloník, srdiečko či medveď na vás budú pozerať zo šálky až do prvého zamiešania. To je niečo úžasné a baristi sú naozaj veľmi šikovní a talentovaní. J

Okrem všetkých spomínaných dobrôt si tu môžete pochutnať aj na výborných limonádach s čerstvým ovocím, či miešaných drinkoch.

V čokoládovni sa okrem skvelej vône čokolády a kávy šíri aj skvelá nálada a atmosféra. Túto inú, jedinečnú a skvostnú kaviareň určite všetkým odporúčam všetkými desiatimi. Nebudete sklamaní. J

 

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokTake it coffee
Ďalší článokRosetta – kaviareň v Nitre!