Ste unavený, vyčerpaný a radi by ste si vychutnali šálku kávy? V škole Vám však chuť automatovej kávy nechutí a radi by ste si vychutnali lahodnú šálku kávy v príjemnom a útulnom prostredí? Žiadny problém. Vysoká škola SPU Fakulta ekonomiky a manažmentu Vám takúto lahodnú kávu v príjemnom prostredí ponúka každý deň.

Kávička aj pre náročných! 

Ste náročný? To im nevadí. Môžete si vybrať nielen veľkosť, ale aj druh. Či už máte radšej niečo sladšie, povzbudivejšie alebo si s veľkou radosťou vychutnáte pravú chuť kávy bez rôznych prímesí.

Výborná káva, ktorú si zakúpite v škole

Napriek tomu, že je káva ponúkaná v škole, môžete si byť istý, že sa pre pohodlie svojich zákazníkov snažia spraviť maximum. Malý a útulný priestor na popíjanie kávy je samozrejmosťou. Zopár stolov a pohodlných kresiel preto nesmie chýbať. Ba čo viac, ak prídete v dobe vášho školského vyučovacieho okna – teda počas využívania, môžete si byť istý, že vás pokoj a ticho neminie.

Nechajte si poradiť milou obsluhou 

Čo sa týka obsluhy, tá je maximálne milá a vľúdna. Neviete, na čo presne máte chuť? Nechajte to na nej, s radosťou a úsmevom na tvári vám poradí – tak ako poradila aj mne.

Moja požiadavka bola niečo extra sladké na nervy, a samozrejme niečo s kávou. Neváhala ani chvíľku a hneď mi dala nejakú tú ponuku. Všetko som však nechala v jej rukách, a tak som už o pár sekúnd mala Baristu Special.

Moje hodnotenie na výbornú 

Jej výber bol famózny. Cukor som cítila aj o pol hodiny. Perfektné na nervy a na nabudenie energie, aj keď, samotnú kávu som cítila iba okrajovo. V každom prípade som však našla niečo, čo ma úplne dostalo do kolien a rozhodne si tento druh kávy pôjdem zakúpiť viackrát. Hodnotím známkou 1, teda výborne!

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokCastle Cafe Nové Zámky
Ďalší článokCaffe TRIESTE Košice