Akonáhle vojdete do neveľkej, no o to viac príjemnej creperie s názvom “Classic Moment Bistro & coffee” na Obchodnej ulici v Bratislave, do nosa vám udrie sladkastá vôňa pripravovaných waflí a všetok ruch a vrava z ulice zostanú za dverami. Priestory tohto bistra/kaviarne sú ladené do jemných svetlých tónov, a to nielen na stenách, ale i zaujímavo riešených závesných systémoch, kde si môžete prezrieť ponúkané druhý káv.

Pre milovníkov sladkého, ale i slaného jedla

Všetci, ktorí majú radi sladké, majú na výber zo širokej ponuky čerstvých waflí a domácich palaciniek s neskutočne lákavo vyzerajúcimi plnkami. Samozrejme sú v ponuke aj palacinky slané, ktoré sú tiež mimoriadne chutné.

Môj dojem z obsluhy 

Obsluhe nemám, čo by som vytkla, keďže bola promptná a milá. Každý stôl bol dôkladne uprataný a čistý, čo samozrejme hodnotím známkou 1. Ako už tradične, objednala som si cappuccino. Najskôr pár slov k spôsobu servírovania. Kávu mi priniesli takmer okamžite, avšak bez vody, tú mi doniesli asi o minútku neskôr. Žiadny veľký prešľap, myslím si však, že také štandardné podávanie kávy s pohárom vody na tácke by proces jednak urýchlilo a za ďalšie, určite to pôsobí profesionálnejšie.

Aká bola káva?

Káva bola mierne horkastá, žiadny umelecký zážitok v podobe vykúzleného motívu z mliečnej peny sa síce nekonal, no káva sama o sebe bola chuťovo veľmi dobrá. Celkom ma potešila ponuka tlače hneď pri vstupe, takže ak kaviareň navštívite bez sprievodu, môžete si kávovú chvíľku spríjemniť čítaním.

Hodnotenie kaviarne

Ak by som bistro mala ohodnotiť známkou za celkový dojem, dala by som 1-, práve kvôli spomenutým nedostatkom v servírovaní.

Odkaz na google maps: https://www.google.sk/maps/place/Classic+Moment/@48.1472417,17.1097006,15z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0xa3bb92a3648cb5fd!8m2!3d48.1472417!4d17.1097006

Presná adresa: Obchodná 13, Bratislava