Tortuga Bar & Terrace: Oáza pokoja v srdci mesta

Keď sme sa prechádzali Balatonfüredom, dostali sme chuť na niečo osviežujúce. Vtedy sme začali hľadať príjemné miesto na posedenie. V tichom zákutí mesta sme našli štýlové miesto – Tortuga Bar & Terrace. Tento útulný podnik je miestom, kde sa miestni aj turisti stretávajú, aby si užili chvíľku oddychu a kvalitného nápoja. Vo všeobecnosti sa mesto Balatonfüred pýši historickými pamiatkami a turistickými atrakciami, ktoré sú len kúsok od Tortuga, čím sa tento podnik stáva ideálnou lokalitou. Bar konkrétne nájdete na Zákonyi Ferenc u. 3. Tortuga Bar &Terrace vás privíta doslovne s otvorenými dverami.

Deň a noc v rytmoch Tortuga

Pre majiteľa je prioritou, aby každý hosť opustil podnik s úsmevom. Obsluha bola mimoriadne príjemná. Cez deň tu panuje uvoľnená atmosféra s lounge hudbou v pozadí, ale ako zapadá slnko, rytmus sa zmení na house a elektronickú hudbu. A keď príde noc, môžete si tu zatancovať na reggaeton. Tortuga Bar prichádza aj s možnosťou hrania stolových hier. Suma sumárom Tortuga Bar & Terrace je miesto, kde nájdete skvelú hudbu a zábavu. Hoci hlasná hudba v bare počas večerných hodín môže byť pre niektorých návštevníkov či dokonca obyvateľov v blízkosti rušivá. Vonkajšia terasa ponúka pohodlné sedenie v tieni slnečníkov a je obklopená jemným osvetlením, ktoré vytvára príjemnú atmosféru do neskorých večerných hodín. Exteriér terasy je zosobnením elegancie a pohodlia s modernými prvkami, ktoré sa prelínajú s prírodnými materiálmi. Budova reštaurácie je zmodernizovaná s dôrazom na čisté línie a otvorený priestor, ktorý pripomína lodičky plaviace sa na blízkom jazere. Na terase je použitý ratanový nábytok. Prevádzka je zariadená v teplých farbách, drevenými prvkami a zelenými rastlinami, ktoré dopĺňajú celkový relaxačný dojem.

Káva a kokteily: Rozmanitosť chutí

Tortuga ponúka bohatý výber alkoholických, nealkoholických a kávových nápojov. Kokteily a špeciálne shoty sú pravým lákadlom tejto terasy. Medzi kávami sú uvedené položky ako espresso, cappuccino, ľadová káva a latté. V sekcií likérov možno vidieť známe značky a druhy, ako napríklad Amaretto Disaronno, Aperol či Campari. Ponúkané sú aj rôzne druhy páleniek. Ďalej sú uvedené “Frissítők”, čo znamená osviežujúce nápoje, medzi ktoré patrí Coca Cola, Fanta a Sprite, ako aj ovocné šťavy a veľa iného. Káva servírovaná v Tortuga je zážitkom samým o sebe. Z bohatej ponuky sme si vybrali alkoholicky miešaný nápoj a cappuccino. Káva bola servírovaná spolu s cukrom. Cappuccino je podávané v bielej šálke s logom značky Pasco, čo naznačuje, že sa jedná o kávu tejto značky. Cappuccino značky Pasco je pripravené z najlepších zŕn, ktoré zabezpečujú plnú a bohatú chuť s dokonalou penou. Vďaka starostlivému výberu a praženiu zŕn je každá šálka kávy prísľubom neopakovateľnej chuti. Zavítajte do Tortuga a nechajte sa unášať vlnami chutí a vôní. Či už ste po dni plnom dobrodružstiev alebo len hľadáte miesto, kde sa môžete zastaviť a vychutnať si chvíľku pre seba, Tortuga je vaším prístavom. Príďte a zažite harmóniu chutí, ktoré oslavujú každý jedinečný moment. Na tejto terase sa nám veľmi páčilo.

Adresa: Balatonfüred, Halászkert Étterem, Zákonyi Ferenc u. 3, 8230 Maďarsko

Otváracie hodiny sú nasledovné: Po – Ut: Zatvorené, Str – Štv: 15 – 0, Pia – So: 15 – 2, Ne: 15 – 0

Tortuga Bar & Terrace hodnotím: personál = 1, káva = 2, prostredie = 1-

Tortuga Bar & Terrace celkovo hodnotím známkou: 1-

Link na Google maps:

https://www.google.com/search?q=Tortuga+Bar+%26+Terrace&oq=Tortuga+Bar+%26+Terrace&aqs=chrome.0.69i59j0i512i546l2j69i59j0i512i546l2j69i60.786j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8#lpg=ik:CAoSLEFGMVFpcFB6cjRpUkZITDJybEF0Y1dna24wWmJsNGE2T1FsV3ZyTm10eWpV