Pri prechádzke v medickej záhrade si môžete dať pauzu na chutnú kávu, koláčik či domácu zmrzlinu v kaviarni Domček Medická. Interiér kaviarne je zariadený v modernom vintage štýle a pripomína skôr dovolenkovú chatku. Príjemná obsluha a široký výber koláčikov od štrúdiel cez cheescaky až po raw koláčiky, to všetko vás čaká pri návšteve tejto kaviarne.

Ideálna lokalita pre rodiny s deťmi

Domček Medická sa nachádza v bratislavskom Starom meste a musím uznať, že poloha tohto “domčeku” je viac než ideálna. Nie, nenachádza sa v centre mesta ako väčšina dnešných kaviarní, ale naopak. Je ukrytý v nádhernom parku, kde máte možnosť aspoň na pár minút uniknúť od reality. Že si chcete prečítať knihu a vychutnať si pokojnú atmosféru pri šálke výborného latté? Musím uznať, že káva, teda v mojom prípade latté, bolo skvelé! Lahodná a zároveň intenzívna chuť kávy ma priam očarila. A čo viac, cena za kávu bola 2 €, čo je viac než prijateľná cena vzhľadom na to, že kaviareň je situovaná v hlavnom meste.

Chutné koláčiky z kvalitných surovín

Avšak, ak ste si prišli vychutnať nielen šálku vašej obľúbenej kávy, osviežujúcej limonády alebo čaju, ale taktiež čerstvý dezert, ste na správnom mieste. Bio lízanky, raw cukríky, domáce koláčiky, croissanty či “cookiesky” z poctivo vybraných surovín ulahodia nielen chuťovým bunkám tých najmenších!

Detský kútik, ktorý poteší mladé mamičky!

Mamičky to poznajú veľmi dobre. Z času na čas potrebujú “vypnúť”, no nie vždy je to možné. Avšak, v Domčeku Medická je to skutočne možné. Totiž, nájdete tu nielen množstvo voľných miest na sedenie, ale i detský kútik s hračkami od výmyslu sveta. Čo tak sa z času na čas stretnúť s priateľkami práve na tomto mieste a vaše detúrence “odložiť” do detského kútiku, v ktorom sa pokojne zabavia aj niekoľko hodín?

Aké je moje hodnotenie?

Kaviareň hodnotím známkou 1 keďže som nenašla žiadne chyby, ktoré by mne osobne prekážali. Personál bol veľmi milý a usmievavý, káva i cheescake mi skutočne chutili a taktiež oceňujem pozitívnu energiu, ktorá z podniku priam srší. Na svoje si prídu nielen mladé rodinky, ale všetci tí, ktorí potrebujú odpočinok po celom dni, a to pri šálke obľúbenej kávy.

Mapa: https://www.google.co.in/maps/dir//48.1491889,17.1203667/@48.1492789,17.1171992,16z
Cena za latté: 2 eurá . Cená za cheescake: 2,30.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokBrnenská kaviareň Podobrazy
Ďalší článokKaviareň Berlinka